Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Україна Еко Перетворення: досвід, який можна кожному

3. 6. 2020,

“Україна Еко Перетворення” – це онлайн-екологічна конференція з міжнародними гостями, яка відбудеться 5 червня, з 14:00 до 15:00, у Всесвітній день навколишнього середовища. Конференція стане останньою подією «Econline Marathon», який розпочався 15 квітня. У роботі конференції візьмуть участь міжнародні експерти, які поділяться своїм досвідом у боротьбі із забрудненням повітря. Мартін Скальський, директор чеської громадської організації Aрніка – Центр підтримки громадян, розповість про кампанії громадян за чисте повітря в Чехії, а Яхим Бжезіна з Чеського гідрометеорологічного інституту розповість про моніторинг забруднення повітря в Чехії.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Чисте повітря для України» у співпраці з чеською громадською організацією «Арніка», яка фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки в рамках Програми трансформаційної співпраці та американським фондом «National Endowment for Democracy».

«В Україні багато активістів, які системно працюють з проблемою забруднення повітря. Чеська Республіка пройшла цей етап, тому ми сподіваємось, що наш досвід допоможе українським колегам ефективно та швидко досягати чистого повітря та здорового середовища », – сказала Павліна Філіпповова, координатор проекту «Чисте повітря для України».

РЕЄСТРАЦІЯ на конференцию: https://numl.org/wSm 

«Econline Marathon» став серією вебінарів для еко-активістів, пов’язаних з екологічними проблемами. Учасники ознайомилися з впливом забруднення повітря на стан здоров’я, алгоритмом роботи станцій громадського моніторингу «Oxygen», принципами процедури ОВД ( Оцінки впливу на довкілля), як відстоювати своє право на чисте довкілля та багато іншого. Доповідачі включали вчених, юристів та активістів з багаторічним досвідом.

Презентації з усіх попередніх вебінарів можна безкоштовно завантажити тут: https://issuu.com/econline.marathon

Про нас

Чисте повітря для України

Цей проект очолюється неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами у промислових містах України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA). Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери проекту:

Донори:

Інформаційні партнери: