Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Встановлення вимірювальних станцій для моніторингу повітря в Україні

9. 12. 2019,

Українські екологи з організації Есо сіту та регіональних громадських організацій за підтримки чеської асоціації Arnika представили вимірювальні станції «Oxygen» для моніторингу якості повітря. Ці станції були встановлені у чотирьох українських промислових містах (у Харкові, Краматорську, Кривому Розі та Запоріжжі) в рамках міжнародного проекту Чисте повітря для України.
Передача та встановлення лічильників моніторингу якості повітря відбулися з 12 по 22 листопада за участю чеських партнерів проекту та технічних експертів. Ці станції є основним джерелом інформації про якість повітря в Україні, а для деяких регіонів вони є навіть єдиним джерелом.

«Завдяки встановленню вимірювальних станцій «Oxygen», яке забезпечує організація Есо Сіту з Івано-Франківська, громадськість зможе поступово стежити за якістю повітря. Лічильники також збиратимуть велику кількість даних, які будуть корисні для прогнозування показників забруднення та пов’язаних із цим ризик щодо здоров’я населення», – сказав Максим Сорока, науково-технічний експерт проекту Чисте повітря для України.

Детальніше про встановлення тут.

Фото: Олександр Ярощук

 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: