Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

У Вінниці відбудеться розгляд судової справи активістів Заозерного проти “Нашої ряби”

20. 3. 2017,
У Вінниці відбудеться розгляд судової справи активістів Заозерного проти “Нашої ряби”
Нажмите для предварительного просмотра изображения

20 березня о 14:30 суддя Вінницького окружного адміністративного суду Наталя Крапівницька продовжить розгляд судової справи 802/823/17-а щодо будівництва “Миронівським хлібопродуктом” (ТМ “Наша Ряба”) курника-мільйонника, що є об’єктом підв ищеної екологічної небезпеки, на території громади Заозерного Тульчинського району.

Під час минулого судового засідання 1 березня з’ясувалось, що Тульчинська адміністрація не володіє детальним планом території для побудови курника. Особа, яка проводила реєстрацію, нібито знала всіх присутніх мешканців села особисто, а тому не вимагала пред’явлення паспор

Під час судового засідання 20 березня голова Тульчинської РДА повинен надати оригінал Детального плану території для будівництва курника №47 на території Заозерненської сільської ради. Суддя також прийняла рішення викликати в якості свідка особу, що проводила реєстрацію громадських слухань.тів. В той же час, голосування місцевих жителів за будівництво курника проводилось без перевірки їхніх паспортів. Тобто могли голосувати люди, які не проживають в Заозерному і не мають на це права.

Нагадаємо, активісти Заозерного відстоюють у Вінницькому окружному адміністративному суді своє право на чисте довкілля. Вони вважають, що будівництво курника-мільйонника “Миронівського хлібопродукту” буде мати негативні впливи на місцеве населення, бо ризики неоцінені належним чином, а місцеве населення не проконсультоване. Інтереси однієї з активісток Оксани Базилюк, членкині територіальної громади, в цій судовій справі представляє Тамара Харчилава, координаторка по роботі з місцевими громадами Екодії.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: