Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Cемінари з проблем забруднення повітря від промислових підприємств

3. 6. 2018,

ГО Центр екологічних ініціатив “Екодія” у партнерстві з чеською громадською організацією “Арніка” запрошує взяти участь в семінарах по темі промислового забрудення повітря. Три одноденні семінари пройдуть в наступних містах: 17 червня – Запоріжжя, 30 червня – Дніпро, 1 липня – Кривий Ріг (програма ідентична).

На семінарах будуть розглянуті такі теми:

  • Поточний стан моніторингу та контролю за якістю повітря, а також контроль та моніторинг викидів від промислових підприємств. Кроки України по наближенню законодавства до норм ЄС. Досвід Чехії.
  • Медичні аспекти промислового забруднення повітря. На що треба звертати увагу, чи можна довести зв’язок між забрудненням повітря і захворюваністю, тощо.
  • Як проводяться заміри забруднення повітря, води і грунту. Нюанси системи. Як тлумачити результати.
  • Судові справи проти великих забруднювачів – практичний досвід.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена. Просимо вас підтвердити участь у заході, заповнивши реєстраційну форму до 13 червня 2018 року. Ми повідомимо про точне місце проведення семінару не менше ніж за три дні до початку усім, хто зареєструвався.

Участь в семінарах безкоштовна. Ми не відшкодовуємо учасникам дорогу, але під час заходу пропонуємо каво-брейки і вегетаріанський обід.

Завантажити постер семінару (PDF)

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: