Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

#ХотимДышать – требуют загрязненные промышленные города в Украине

10. 2. 2018,
Жители Мариопуля, Запорожья и Кривого Рога в эту субботу выступили за снижение промышленных выбросов в своих городах. Одну из акций организовала местная общественная организация Хватит травить Кривой Рог (Досить труїти Кривий Ріг). «Целью митинга является привлечение внимания к проблемам крупных промышленных городов, граждане которых вынуждены дышать воздухом с существенно рискованным уровнем содержания опасных веществ», – объясняет Анна Амбросова, членкиня группы. А так выглядело происходящее в Кривом рогу.
ФОТО: Елизавета Каневская / Досить труїти Кривий Ріг

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: