Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

EcoQuiz про забруднення повітря та зміну клімату: вигравай станцію моніторингу повітря

26. 5. 2021,

Ми оголошуємо новий EcoQuiz! Зважаючи на високу зацікавленість мешканців забруднених міст України до встановлення станцій громадського моніторингу, ми вирішили оголосити новий конкурс.

Проєкт «Чисте повітря для України» у співпраці з Українською кліматичною мережею розпочинає другу хвилю екологічного конкурсу EcoQuiz.

Призи – дві інноваційні станції моніторингу якості повітря та параметрів мікроклімату AirFreshMax (виробництва EcoCity).

Більше про станцію тут: AirFreshMax – пристрій вимірювання якості повітря.

 Як виграти? 

  1. Відповісти на 10 питань екоквізу на тему захисту чистого повітря нижче.
  2. Бути підписаним на нашу сторінку “Чисте повітря для України”

Якщо 8 з 10 відповідей будуть правильні, то ви отримаєте запрошення на розіграш головного призу 9 червня у прямому ефірі на “Фейсбук”

Шанси високі! Протягом року відбудуться ще дві хвилі екоквізу. Підпишіться на нас у “Фейсбуці”.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: