Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Круглий стіл у Дніпрі 17/09/2021

18. 9. 2021

17 вересня у Дніпровській обласній раді було проведено круглий стіл «Чисте повітря для України: моніторинг повітря як сервіс для громадян та плани скорочення забруднення».

Мета заходу – обговорення регіонального плану моніторингу якості повітря.

17 вересня у стінах Дніпропетровської обласної ради в рамках візиту чеської делегації ГО “Арніка” зібрали круглий стіл «Чисте повітря для України: моніторинг повітря як сервіс для громадян та плани скорочення забруднення». Під час обговорення багато уваги приділили можливостям, які відкриває співпраця між державним сектором. науковцями та громадськістю.

Участь у обговоренні взяли:

Мартін Скальськи, керівник ГО громадської організації «Арніка» (Чехія),

Марсела Чернохова – керівниця проєкту «Чисте повітря для України» (Чехія),

Martin_Skalsky_&_Marcela_Cernochova

Нікола Царіч, технічний експерт з громадського моніторингу якості повітря, громадська організація «Надех» (Чехія),

Nikola_Caric

Максим Сорока, координатор мережі “Довкола”технічний експерт “Чисте повітря для України” ,

Олексій Ангурець ГО “Зелений світ – Друзі Землі”,

Олексій_Ангурець

Олексій Трелевський, засновник мережі громадського моніторингу EcoCity, поділився досягненнями побудови інтелектуальної системи моніторингу якості довкілля.

Олексій_Трелевський

Сергій Березань, заступник начальника управління екології, енергозбереження та інвестицій Дніпропетровської обласної ради.

Запис транляції події>>

 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: