Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Анонс. 27.09.2022. Круглий стіл “Ціна чистого повітря: досвід війни в Україні”

8. 9. 2022

Запрошуємо до участі в круглому столі. Програма та форма реєстрації тут.

Запрошуємо представників громад, ОМС, громадських організацій і журналістів на круглий стіл «Ціна чистого повітря війни: як моніторинг допоможе відновити чисте повітря для України».
Будемо обговорювати вплив війни на якість повітря в різних регіонах та практичний досвід різних громад у екологічному моніторингу: Дніпра, Запоріжжя, Полтавщини, Кременчука, Рівного.

27 вересня 2022 р. 13:00 online

Організатори: Проєкт “Чисте повітря для України”, чеська неурядова організація «Арніка» (Чехія), Українська мережа EcoCity, ГО “Фрі Ардуіно” (Івано-Франківськ).

 

Модераторка: Ірина Пірогова, заступниця директора департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації.

Програма круглого столу

13.00            Відкриття круглого столу.   Марцела Черноцова, координаторка міжнародного чесько-українського проєкту «Чисте повітря для України» (ГО «Арніка», Чехія).

13.10            Олексій Ангурець, Центр екологічного моніторингу Дніпропетровської обласної ради. Екологічний моніторинг в умовах війни. Досвід Дніпропетровщини.

13.20            Перекрест Андрій, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки, д. т. н., професор Кременчуцького національного університету. Практична реалізація завдань  моніторингу навколишнього природного середовища.

13.30            Інна Холіна, начальник управління охорони навколишнього середовища ПАТ «Запоріжсталь». Як війна вплинула на роботу металургійних підприємств, екологічний моніторинг та заплановану модернізацію.

13.40            Артур Запорожець, канд.тех.наук,  ст. наук. співробітник Інституту загальної енергетики НАН України, радник EcoCity. Моніторинг забруднення повітря в околі об’єктів енергетики на базі low-cost сенсорів в Україні.

13.50. Обговорення

14.00.          Олексій Івженко, начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Диканської ТГ (Полтавщина) та Марина Брага, координаторка проєкту «Діємо для здоров’я». Перші результати Диканської ТГ із використання показників станцій моніторингу для попередження населення про забруднення довкілля.

14.10          Наталя Холодова, координаторка проєктів ГО “Екоклуб Рівне”.  Як громада на Рівненщині самостійно та незалежно від влади контролює забруднення повітря.

14.20            Юлія Авраменко, координаторка проєктів ГО «Еколтава». Як ми впроваджували моніторинг якості повітря у Макухівці на Полтавщині і чому це важливо.

14.30            Максим Сорока, експерт з екологічної безпеки мережі «Довкола», науково-технічний консультант проекту «Чисте повітря для України».  Півроку екологічних злочинів в Україні. Аналіз тенденцій зміни якості атмосферного повітря.

14.45 – 15.00. Обговорення, відповіді на питання.

Завантажити програму>>round table program 27 09 2022
Реєстрація для участі: https://forms.gle/Z4AhBnf9KnRXZK718
Організатор заходу – міжнародний проєкт «Чисте повітря для України», який реалізується неурядовими організаціями «Арніка» (Чехія) та «Фрі Ардуіно» (Івано-Франківськ) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках TRANSITION promotion program та Національного фонду на підтримку демократії NED.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: