Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Проведено розіграш станцій моніторингу якості повітря третього EcoQuiz

10. 6. 2021

9 червня відбувся розіграш двох станцій громадського моніторингу якості повітря від проєкту «Чисте повітря для України» серед учасників EcoQuiz про забруднення повітря та зміну клімату.

У вступному слові партнерка проєкту, голова Ради Української кліматичної мережі Оксана Мар’юк розповіла про зв’язок між зміною клімату та промисловим забрудненням повітря та про результати опитування, яке проводила УКМ торік. Українці розуміють, що економічна діяльність людини стає згубною для довкілля.

Загалом у цьому етапі нашої вікторини взяли участь 112 осіб. З них набрали достатню кількість балів за правильні відповіді і запрошені до розіграшу 84 учасники. До розіграшу запрошені також 78 фіналістів, що давали правильні відповіді на питання квізу у грудні та квітні цього року. Тобто загальна кількість номерів, що брали участь у розіграші – 162 анкети з правильними відповідями.

Рандомно були обрані двоє переможців, які отримають у червні станції моніторингу якості повітря від EcoCity. (Хто став перемржцями, читайте в новині).

Нагадаємо, що вікторини EcoQuiz проводяться в рамках проєкту “Чисте повітря для України”, який реалізується в Україні неурядовими організаціями Arnika з Чехії та EcoCity з України. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки в рамках Програми сприяння переходу Transition та Національним фондом демократії (США).

Третій EcoQuiz проводився за інформаційної підтримки Української кліматичної мережі, ГО «Екодія» та інформаційно-аналітичної платформи GreenPost.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: