Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Відбувся EcoQuiz до дня боротьби з опустелюванням і посухою

18. 6. 2021

17 червня проведено черговий розіграш станцій моніторингу якості повітря серед учасників EcoQuiz про забруднення повітря та зміну клімату.

Учасниками цього додаткового розіграшу стали учасники попереднього квізу, які заявили високу мотивацію та бажання стежити за якістю повітря та мікрокліматом.

Оскільки захід відбувся у всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами, то до участі в заході була запрошена Оксана Мар’юк, голова Ради Української кліматичної мережі, яка стала інформаційним партнером проєкту.

Максим Сорока, науково-технічний консультант проєкту “Чисте повітря для України”, та Олексій Трелевський, куратор мережі  EcoCity, розповіли про переваги громадського моніторингу якості повітря та нову українську операційну систему Environment OS.

 

За результатами рандомного розіграшу серед тих учасників, хто відповів правильно на питання ековікторини, приз дістався Оксані Судак із міста Кам’янське.

Запис заходу дивіться на нашій Фейсбук-сторінці>>> 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: