Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Матеріали презентації Програми малих грантів 2021

23. 8. 2021

20 серпня відбулася презентація програми малих грантів Міністерства закордонних справ Чеської Республіки «Залучення громадян до вирішення проблеми забруднення повітря України».

Мета програми – посилити місцеві кампанії, орієнтовані на промислове забруднення повітря, активне залучення громадян та впровадження реальних змін через органи місцевого самоврядування та органи державної влади.

Марцела Черноцова, представаниця ГО Arnika (Чехія), розповіла про особливості підтримки екологічних проєктів.  Скачати презентацію>>UA 2021 SGP-conditionsFinal (1)

Проєктна менеджерка програми Аліна Машенко поділилася досвідом реалізації проєктів минулого року.

Були дані відповіді на питання учасників.

Переглянути запис події>>

 

Детальну інформацію про програму малих грантів, включаючи форму заявки та графік подачі і реалізації, знайдете в розділі: https://cleanair.org.ua/granti

Малі гранти надаються чеською неурядовою організацією «Арніка» та її партнерською громадською організацією FreeArduino у рамках Проєкту «Чисте повітря для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки в рамках Програми Transition та Національного фонду демократії (США).

 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: