Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Відбулася презентація Українського індексу якості повітря

29. 12. 2022

Український індекс якості повітря є основою для сповіщення населення про якість повітря, радіаційну та хімічну небезпеку Smog Alarm Ukraine.

Міжнародна програма «Чисте повітря для України»  зібрала 28 грудня екологів, фахівців із управління якістю повітря органів місцевого самоврядування, науковців на публічну презентацію революційної розробки групи науково-технічних експертів – Українського індексу якості повітря, яка вперше розроблена для України та застосовується Українською мережею громадського моніторингу якості повітря EcoCity.

Під час презентації автори Максим СОРОКА (канд. техн. наук, Ph.D., науково-технічний експерт програми “Чисте повітря для України”, голова ГО «Довкола», УДУНТ, Україна), Олексій ТРЕЛЕВСЬКИЙ, науково-технічний експерт програми “Чисте повітря для України”, голова ГО «Фрі Ардуіно», засновник і куратор мережі Eco City, Україна), Марцела ЧЕРНОЦОВА (координаторки програми «Чисте повітря для України», НГО “Arnika”, Чеська республіка) пояснять механізми використання інноваційного Українського індексу якості повітря для представлення результатів громадського моніторингу якості повітря для цілей автоматизованого оповіщення населення Smog alarm через WEB-ресурси або у середовищі Telegram.

Завантажити презентацію Максима Сороки>>UAQI-Radiation and Smog Alarm-Presentation Soroka

Завантажити презентацію Олексія Трелевського>>SMOG-ALARM-ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ-УКРАЇНСЬКОГО-ІНДЕКСУ-ЯКОСТІ-ПОВІТРЯ

Читати повний опис UAQI та рекомендаціями для накопичення та обробки результатів моніторингу стану та якості атмосферного повітря можна тут в цій публікації 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: