Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Вебінар Білорусь – Україна – Чехія

9. 12. 2020

У четвер, 10 грудня, проект AirMQ запрошує вас приєднатися до вебінару <<Системи громадського моніторингу атмосферного повітря: досягнення та виклики>> за участю експертів з Білорусі, Чехії та України.

В рамках вебінару ми розглянемо досвід чеського проекту Clear Air (спікер Nikola Carić) і українського проекту Ecocity (спікер Oлексий Трелевксий) та проекту Clean air for Ukraine (спiкер Максим Сорока). Проект AirMQ представить його автор Іван Бецун.

Державні системи моніторингу повітря часто не охоплюють всі проблемні точки, і, як правило, ці дані недоступні. В останні роки цивільні системи моніторингу забруднення повітря стають все більш розвиненими. Реєструйтеся на вебінар, щоб дізнатися про те, як цю проблему вирішуємо ми і наші іноземні колеги.

AirMQ.by – це мережа громадського моніторингу якості повітря в містах Білорусі, до якої може приєднатися кожен бажаючий. Дані моніторингу знаходяться у відкритому доступі – на сайті і в додатку AirMQ.

 

Ми запрошуємо взяти участь у вебінарі тих, хто:

– цікавиться питанням якості повітря в містах і його впливом на людину,

– стикався з проблемами забруднення повітря і хоче дізнатися більше про те, як вплинути на ситуацію,

– бажає встановити готовий датчик у себе вдома і / або готовий зібрати свій з комплектуючих,

– встановив датчик і хоче розібратися, як оптимально використовувати отримані дані.

 

Початок: 16:00 по Праге – 17:00 по Киеву -18:00 по Минску

Платформа: Zoom

Для участі просимо вас зареєструватися за посиланням: реєстрація на вебінар

Проект з’явився за підтримки чеської неурядової організації Арніка.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: