Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Віртуальна конференція «Промислове забруднення повітря Україні 2020». Що ми можемо зробити разом?

Віртуальна конференція «Промислове забруднення повітря Україні 2020». Що ми можемо зробити разом?

Організовує проект «Чисте повітря для Україні» та Arnika (Чеська Республіка) за фінансової підтримки Програми сприяння переходу Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та Національного фонду демократії (США).

За даними Європейського кардіологічного товариства, забруднене повітря може спричинити майже 84 тисячі надмірних смертей щороку в Україні. Хоча останнім часом прогресивне законодавство ЄС вже почали впроваджуватия, якість життя жителів промислових міст не суттєво покращилася. Чи маємо ми достатньо інформації про те, наскільки серйозна ситуація? З якими перешкодами стикаються органи державної влади та місцевого самоврядування для досягнення прогресу у цій сфері? Як громадянське суспільство може забезпечити необхідні зміни?

Коли: З 17 листопада по 15 грудня 2020 року (по вівторках)

Час: Кожне засідання конференції починається о 15:00 і закінчується близько 17:00 – 18:00 (залежно від продовження обговорення)

Слідкуйте за подією на Facebook

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: