Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Дмитро Обухів

EcoCity
Івано-Франківськ, Україна

Наймолодший розробник, співавтор громадського моніторингу якості повітря EcoCity.

Займається програмуванням станцій моніторингу та розробкою підтримки різних типів сенсорів. Поєднав два найулюбленіших свої захоплення: програмування та елктроніка в гуртку з Arduino робототехніки, який вів Олександр Аронець на базі інтернет-магазина Beegreen, де і познайомився з проєктом.  Основна ціль молодого винахідника – не просто моніторинг якості повітря, а встановлення джерела забруднення,аналіз даних. Веде сторінку проекту в Facebook і консультує покупців станцій, в разі виникнення технічних проблем.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: