Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Олексій Трелевський

EcoCity
Координатор EcoCity
Івано-Франківськ, Україна

Куратор громадського моніторингу якості повітря “EcoCity”, співавтор проекту “Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах м.Івано-Франківськ”, співавтор проекту “Дитяча 3D-лабораторія”, керівник ГО “Фрі Ардуіно”, підприємець Олексій Трелевський – веде соціально-орієнтовний бізнес, є власником інтернет-магазину https://beegreen.com.ua/. Частину коштів з інтернет-продаж спрямовує на розвиток соціальних проектів. Місія та громадянська позиція – доступність інноваційних технологій для дітей, незалежно від статку батьків. Право на чисте повітря для всіх громадян України. Громадський моніторинг якості повітря “EcoCity” цілодобово інформує українців про стан забруднення повітря онлайн.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: