Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Наслідки для довкілля війни росії проти України

20. 3. 2023

Представляємо дослідження наслідків військової агресії росії для довкілля України впродовж 9 місяців війни.

Цей звіт узагальнює результати дослідження наслідків військової агресії росії для довкілля України. В ньому узагальнено та проаналізовано шкоду для довкілля, завдану російськими окупантами, впродовж 9 місяців війни. У звіті розглянуті історичні приклади завдання шкоди довкіллю внаслідок війн, механізми відшкодування завданих збитків.

Авторський колектив: Олексій Ангурець, Павло Хазан (PhD), Катерина Колесникова (PhD), Максим Кущ, Марцела Чернохова (MBE), Мирослав Гавранек.

ЗАВАНТАЖИТИ для перегляду>> War-damages-UA-VERSION-04-low-res

Ця публікація підготовлена спільними зусиллями команди експертів ГО «Зелений Світ – Друзі Землі» (Україна) за підтримки ГО «Arnika» у рамках міжнародної програми «Чисте повітря для України», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках TRANSITION Promotion Program.

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: