Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Огляд дозволів на викиди в атмосферне повітря декількох підприємств у п’яти промислових містах

Матеріал підготовлено в рамках реалізації кампанії за чисте повітря в містах східної України громадськими організаціями “Арніка” (Чехія) і центр екологічних ініціатив  “Екодія” (Україна).

Коли у підприємства закінчується термін дії дозволу, воно має пройти процедуру отримання нового. У цьому випадку у громадськості є можливість подати свої коментарі та зауваження, зокрема, щодо обов’язкових умов зі скорочення викидів, як умови видачі нового дозволу. Якщо промисловий об’єкт є новим, реконструйованим або розширеним він повинен отримувати дозволи у рамках процедури ОВД. У цьому випадку можливості для участі громадськості є більш широкими.

Завантажити:

Огляд дозволів на викиди в атмосферне повітря

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: