Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Radiation and Smog Alarm. Настанови та принципи оповіщення населення про якість повітря, радіаційну та хімічну небезпеку

28. 12. 2022

Цей звіт об’єднує настанови та принципи застосування Українського індексу якості повітря (UAQI), розробленого для цілей оперативного оповіщення населення про погіршення якості та безпечності атмосферного повітря. У тексті цього видання пояснюються механізми використання результатів громадського моніторингу якості повітря для цілей автоматизованого оповіщення населення через WEB-ресурси або у чат-сервісах обміну повідомленнями Telegram або інших.

Надані рекомендації для накопичення та обробки результатів моніторингу стану та якості атмосферного повітря стануть в нагоді для комплексного та неупередженого поширення цих результатів серед населення.

 

Авторський колектив: Максим СОРОКА (канд. техн. наук, Ph.D., ГО «Довкола», «Чисте повітря для України», доц. УДУНТ, Україна), Олексій ТРЕЛЕВСЬКИЙ (маг. екології, ГО «Фрі Ардуіно», Eco City, Україна), Марцела ЧЕРНОЦОВА (маг. екології, НГО «Arnika», Чеська республіка), Юлія БАЙЛЮК (маг. екології, ГО «Довкола», Україна).

Літературний редактор: Тетяна ЖАВЖАРОВА (ГО «Екосенс», Україна)

Кількість сторінок: 58

Мова: українська

Дата публікації: грудень 2022 р.

 

 

 

 

 

Завантажити публікацію>>UAQI-Radiation and Smog Alarm 2022+ 

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: