Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Забруднення повітря в Україні з космосу

1. 12. 2020

Дослідження за результатами аналізу супутникових знімків Copernicus Sentinel 5p та даних про забруднення повітря з контрольованою якістю Служби моніторингу атмосфери Copernicus. Поточна ситуація з якістю атмосферного повітря в Україні різноманітна і пов’язана з розподілом основних міських та промислових центрів. Загалом від забруднення повітря найбільшою мірою постраждали Дніпропетровська, Донецька, Київська, Луганська та Запорізька області. З позиції найбільш забруднених міст, варто виділити 6 ключових міських районів – Дніпро, Донецьк, Кривий Ріг, Київ, Маріуполь та Запоріжжя.

Англійська версія публікації доступна тут >>> 

Редактор: Ян Лабохі
Автори: Симона Бочкова, Роман Боговіч (PhD), Матус Грнчаров, Мікулаш Мурон, Павліна Філіповова, Мартін Скальський, Максим Сорока (PhD)
Кількість сторінок: 38
Мова: українська
Дата публікації: 2020
ISBN: 978-80-87651-72-8

Завантажити:

2020_Ukraine-pollution-space-UA.pdf

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA).

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: