Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Забруднення повітря в Україні з космосу

1. 12. 2020

Дослідження за результатами аналізу супутникових знімків Copernicus Sentinel 5p та даних про забруднення повітря з контрольованою якістю Служби моніторингу атмосфери Copernicus. Поточна ситуація з якістю атмосферного повітря в Україні різноманітна і пов’язана з розподілом основних міських та промислових центрів. Загалом від забруднення повітря найбільшою мірою постраждали Дніпропетровська, Донецька, Київська, Луганська та Запорізька області. З позиції найбільш забруднених міст, варто виділити 6 ключових міських районів – Дніпро, Донецьк, Кривий Ріг, Київ, Маріуполь та Запоріжжя.

Англійська версія публікації доступна тут >>> 

Редактор: Ян Лабохі
Автори: Симона Бочкова, Роман Боговіч (PhD), Матус Грнчаров, Мікулаш Мурон, Павліна Філіповова, Мартін Скальський, Максим Сорока (PhD)
Кількість сторінок: 38
Мова: українська
Дата публікації: 2020
ISBN: 978-80-87651-72-8

Завантажити:

2020_Ukraine-pollution-space-UA.pdf

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2018 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: