Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Запоріжжя: якість повітря в умовах воєнного стану

16. 1. 2023

Ця аналітична записка узагальнює дані про стан та якість повітря у містах Запорізької області у першій половині 2022 року.

Експертні висновки спираються на результати спостережень державних постів моніторингу у
м. Запоріжжя та станцій Української мережі громадського моніторингу якості повітря Eco City. Наведені у виданні результати демонструють зміни рівня забруднення атмосферного повітря у перші місяці війни в Україні та зв’язок цього забруднення з загальними змінами інтенсивності виробництва та інших джерела викидів у Запорізькій області та на півдні і сході України.

Авторський колектив: Максим СОРОКА (канд. техн. наук, Ph.D., ГО «Довкола», «Чисте повітря для України», доц. УДУНТ, Україна), Олексій ТРЕЛЕВСЬКИЙ (маг. екології, ГО «Фрі Ардуіно», Eco City, Україна), Марцела ЧЕРНОЦОВА (маг. екології, НГО «Arnika», Чеська республіка).
Літературний редактор: Тетяна ЖАВЖАРОВА (ГО «Екосенс», Україна).

Ця публікація видана українською мовою.
Дата публікації: грудень 2022 р.
Світлина обкладинки: фотограф/кореспондент © Єва Миронова, м. Запоріжжя, 2022 р.
(https://www.facebook.com/profile.php?id=100001758671619)

 

 

 

 

 

 

 

Завантажити: 2022-Zaporizhzhia Air War Report Final

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: