Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

  Петиція ‘‘Чисте повітря в Україні‘‘

  Перед тим, як підписати цю петицію спробуйте затримати дихання на 5 хвилин.
  Спробували? Легко?

  Aдресати петиції:
  Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів
  Міністерство охорони здоров’я
  Обласні державні адміністраціі, обласні ради, органи місцевого самоврядування

  Атмосферне повітря залишилось єдиним безкоштовним природним ресурсом. При цьому склад будь-якого продукту та інформація про його виробника наводиться на упаковці цього продукту. Отже ти швидко можеш зрозуміти, що плануєш покласти до рота. Повітря ми споживаємо щохвилини, але не маємо гадки про його склад. Його ми змушені споживати таким, яким воно є в наших містах.

  Ми не маємо можливості обирати якість повітря, ми обмежені в цьому виборі, але маємо право знати про його склад, бо він безпосередньо впливає на наше здоров’я та життя.

  Люди відрізняються від інших живих істот на планеті Земля, бо мають право вибору. Якість повітря залежить від нашого вибору сьогодні.

  Забруднення повітря - одна з ключових загроз для навколишнього середовища та здоров’я людей нинішніх та майбутніх поколінь. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, забруднене повітря може призводити до передчасної смерті, а також є причиною вроджених вад розвитку у немовлят.

  Основним джерелом забруднення повітря є застарілі технології, що застосовуються у важкій промисловості - вугільні електростанції, металургійні або хімічні заводи. Приклад країн ЄС показує, що зміни можливі, і економіка може бути екологічною та відповідальнішою перед громадянами. Наразі, ми змушені платити за прибутки кількох промислових олігархів здоров’ям мільйонів людей.

  Не обирай між забрудненням повітря і здоров’ям, обирай чисте повітря та вимагай разом з нами:

  • Розробити та впровадити оновлену незалежну, надійну систему комплексного державного моніторингу повітря
   Зосередити управління моніторингом в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів із належним фінансуванням. Результати моніторингу оприлюднювати в публічному просторі (мережі інтернет) у вигляді первинних даних, а також усереднених по станціям спостереження, зонам та агломераціям. Розробити та впровадити систему оперативного оповіщення, попередження та регулювання смогу.
  • Впровадити відкритий реєстр дозволів
   Чинна процедура отримання дозвільних документів на здійснення викидів забруднюючих речовин є застарілою в порівнянні з діючою процедурою оцінки впливу на довкілля та доступу до інформації, пов’язаною з нею. На тепер законодавчо не закріплено та не врегульовано порядок розміщення підприємствами інформації, що міститься в дозволах на викиди. Така прогалина суттєво обмежує права на вільний доступ до екологічної інформації кожному, як того вимагає Орхуська конвенція, та обмежує можливості участі громадян в прийнятті екологічних рішень.
  • Оновити процедури прийняття екологічних рішень
   Результати моніторингу повітря мають стати основою при видачі дозволів на викиди, перегляді й анулюванні дозволів та розробці заходів контролю якості повітря.

  Автори петиціі:
  Проект «Чисте повітря для України» www.cleanair.org.ua
  Анна Амбросова - Досить труїти Кривий Ріг
  Ірина Пирогова - Всеукраїнська екологічна ліга, Запоріжжя
  Максим Сорока - експерт із забруднення повітря, м. Дніпро
  Олеся Крамаренко - Дзига, Запоріжжя
  Олена Шафранова - Право Е, Кривий Ріг

  Допоможіть нам зібрати рукописні підписи - вони мають більшу вагу!
  Ви можете завантажити Петицію та листи для збору підписів тут
  * Дані, позначені зірочкою, є обов’язковими.

  Підписуючи це звернення, я даю згоду на використання та обробку моїх персональних даних згідно з Законом України про захист персональних даних, а також надаю згоду отримувати оповіщення по вказаних каналах зв’язку.

   10 порад для здоров’я

   У районах із забрудненим повітрям найважливіше берегти власне здоров'я. У разі ситуацій із смогом обмежте переміщення на вулиці - очевидно виключити спортивні ігри або ігри на свіжому повітрі для дітей, не провітрюйте зайве. Щоб захиститися від частинок пилу, потрібно носити маску.

   Але як розпізнати критичну ситуацію смогу? Це проблема.

   Хоча в країнах Європейського Союзу держава забезпечує постійне вимірювання якості повітря, в Україні відповідальність розподілена між різними органами влади, і дані, як правило, не доступні громадськості. Запитуйте у міської ради та вимагайте, щоб місто забезпечило моніторинг повітря.

   Окрім доступу до інформації, важливо застосовувати прогресивні правові норми та вимагати від промислових компаній вкладати частину свого прибутку в модернізацію застарілих технологій та дотримуватися діючих обмежень. Саме цьому присвячені громадські об’єднання майже в кожному індустріальному місті. Ви також можете підтримати ініціативу у своєму місті.

   1) Регулярно перевіряйте якість повітря у вашому місті на сайті cleanair.org.ua.

   2) У разі сильного забруднення обмежте своє перебування на свіжому повітрі до мінімуму.

   3) Обмежте вентиляцію та відкривання вікон, провітрюйте коротко та інтенсивно.

   4) Якщо у вас проблеми зі здоров’ям, не відкладайте візит до лікаря а також просіть справу з обстеження.

   5) Подумайте про встановлення станції «AirFreshMax» - чим більше станцій, тим точніші дані про стан повітря.

   6) Не паліть листя і траву, не розводьте відкритий вогонь.

   7) Не використовуйте вдома для обігрівання неякісне вугілля, не спалюйте відходи в печі.

   8) Приєднуйтесь до петиції «За чисте повітря в Україні».

   9) Вимагайте у міської ради проведення інформованості громадян та вирішення проблем.

   10) Підтримуйте екологічні громадські організації у вашому місті.

    Перевірте своє повітря станцією моніторингу «AirFreshMax»:

    «AirFreshMax» - станція мониторингу забруднення повітря нового покоління, в основу якої покладено концепція «громадянської науки», яка стає популярною у всьому світі. Там, де держава не виконує свої зобов’язання, вступають громадяни і роблять все, що потрібно.

    Станція моніторингу якості повітря «AirFreshMax» - це пристрій, який дозволяє здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря навколишнього середовища, а саме показники температури, вологості та концентрації пилу PM2.5 і PM10 в режимі реального часу. Крім мікрочастинок пилу (РМ2,5 та РМ10), «AirFreshMax» виконує моніторинг концентрації оксиду вуглецю (СО), діоксиду азоту (NO2), аміаку (NH3), рівня приземного озону (O3) та летких органічних речовин (TVOC, VVOC).

    Станція моніторингу «AirFreshMax» розроблена експертами українських громадських організацій та виготовляється безпосередньо в Україні в рамках соціального підприємництва. Станція моніторингу «AirFreshMax» є удосконаленою версією станції «Oxygen» та надає можливості кожному громадянину оцінювати вміст найпоширеніших небезпечних для здоров'я людини речовин у повітрі.

    Функціональні можливості пристрою дозволять не тільки отримувати оперативні дані про якість атмосферного повітря, а й накопичувати великі дані для оцінки і прогнозування індексів забруднення і ризиків для здоров'я населення, використовуючи для цього персональний кабінет на сайті eco-city.org.ua.

    Цей та інші пристрої моніторингу якості повітря виготовляють та тестують експерти EcoCity у власній майстерні. Термін виготовлення - в середньому 1 тиждень з моменту замовлення (виготовлення, тестування, калібрування). Після отримання, активувати та налаштувати пристрій можна, використавши мануал на сайті eco-city.org.ua. Живлення станції відбувається від стандартного USB адаптера (5V 2A), який йде в комплекті з пристроєм. Довжина кабелю живлення - 7 метрів.

    Використовуйте цю форму для замовлення обладнання. Повідомлення буде надіслано як команді «Чисте повітря», так і команді «Еко Сіті». Потім ми зв’яжемося з вами електронною поштою для підтвердження замовлення.

    *Заповнюючи та відсилаючи цю анкету ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних відповідно до законодавства України. Ми обіцяємо, що надані дані не будуть передані "третім особам" та не будуть використані з метою, яка не пов’язана з реалізацією Коаліції "Чисте повітря" та його партнерів.

     Повідомте мене

     Підпишіться, щоб бути в курсі новин та нашої роботи

     *Заповнюючи та відсилаючи цю анкету ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних відповідно до законодавства України. Ми обіцяємо, що надані дані не будуть передані "третім особам" та не будуть використані з метою, яка не пов’язана з реалізацією Коаліції "Чисте повітря" та його партнерів.

      Чи є у вас запитання, пропозиції чи коментарі?

      Дайте нам знати, що відбувається у вашому місті!

      Я хочу опублікувати своє повідомлення на цьому сайті

      публикации осуществляются на усмотрение администрации сайта

      *Заповнюючи та відсилаючи цю анкету ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних відповідно до законодавства України. Ми обіцяємо, що надані дані не будуть передані "третім особам" та не будуть використані з метою, яка не пов’язана з реалізацією Коаліції "Чисте повітря" та його партнерів.

      Таблиця забруднювачів

      Тут ви знайдете поточну концентрацію забруднення, виміряну станціями моніторингу EcoCity:

      LocationCityUpdatePM10PM2.5PM1NO2COCH2O
      vul. Chiaturska, 5 Pokrov 18. 04. 21:44 15.79 6.35 0.186
      Pushkinska 74 Kharkov 19. 04. 06:45 58.15 29.86
      88000, m.Uzhhorod Zakarpatskoi obl., vul. Hryboyedova 6 Uzhhorod 19. 04. 07:49 30.7 17.59 0.447
      Reheneratorna, 4 Kyiv 19. 04. 09:42 7.49 4.89
      Admirala Makarova Mykolaiv 19. 04. 11:35 23.24 17.93
      - Zaporozhe 19. 04. 22:40 53.6 42.6
      vul. Peremohy, Z Opishnya 19. 04. 22:56 23.84 19.41 0.47
      vul. Mayakovskoho Brovary 20. 04. 00:48 33.87 19.54
      Dubnivska-str Lutsk 20. 04. 09:32 15.85 5.63
      Ozhynova, 5 Lviv 20. 04. 09:53 8.08 4.42
      vul. Sichovykh Striltsiv 11 Ivano-Frankivsk 20. 04. 10:24 23.4 20
      Zaliznychna Mykolaiv 20. 04. 10:34 13.85 9.8 0.637
      Stryiska-Naukova Lviv 20. 04. 11:06 3.82 3.17
      vul.Zamkova, 4 Dubno 20. 04. 11:10 4.37 3.62 1.168
      vulytsya Lazurna, 5, Mykolaiv, Mykolaivska oblast, 54000 Mykolaiv 20. 04. 11:18 31.49 21.91
      Onufryevskaya Podvorky 20. 04. 11:28 21.86 19.25 0.16
      - Kharkiv 20. 04. 11:53 8.8 6.7 0.481
      vul.Zaliznychna, 76 Siversk 20. 04. 13:00 9.72 4.25
      Tsentralnaya, 41 Slavyansk 20. 04. 13:12 5.71 4.46 0.357
      Shkilna, 38 Olhynka 20. 04. 13:35 4.92 1.66
      Mashynna Zaporizhzhya 20. 04. 13:55 53.05 36.41 0.37
      Ivana Senka 21 Tetiiv 20. 04. 13:56 9.18 6.42
      Lyustdorfskaya dor Odessa 20. 04. 14:00 17.9 12.43
      vul. Shevtsovoi smt. Novotroitske 20. 04. 14:00
      82-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:01 4.88 3.23
      Molodizhna, 21 s. Batky 20. 04. 14:05 11.97 7.66 0.258
      Anatoliya Lutsenka 27 Brovary 20. 04. 14:06 9.92 7.08
      Mazepy Osykove 20. 04. 14:07 5.35 3.7 0.159
      Halytska, 43b TTs "Zebra", 2 poverkh Ivano-Frankivsk 20. 04. 14:07 6.84 3.66
      Prospect Volodymyrskyi Lubny 20. 04. 14:11 30 24.81
      vul. Lomonosova, 81-B Kyii 20. 04. 14:14 12.22 12.22
      Kosmonavtiv Mykolaiv 20. 04. 14:22 20.56 6.69 0.308
      Portova, 2 Zaporizhzhia 20. 04. 14:27 78.45 47.08
      Vyshneva Zinkiv 20. 04. 14:27 23.32 18.69
      - Kyiv 20. 04. 14:29 4.49 3.83 0.569
      Vasylkivska, 39 Pidhirtsi 20. 04. 14:29 5.68 4.88 0.266
      vul. Promyslova, 60 Lviv 20. 04. 14:29 16.2 6.9
      Volodymyrskyi Prospect Lubny 20. 04. 14:30 30 28.12
      Korabeliv street, 2 Mykolaiv 20. 04. 14:30 29.94 28.31
      vul. Mayakovskoho Brovary 20. 04. 14:30 8.22 5.64 0.224
      Rizdvyana 42 Kramatorsk 20. 04. 14:31 1.546
      71503, m.Enerhodar Zaporizkoi obl., pr.Budivelnykiv, 27 B Enerhodar 20. 04. 14:31 10.6 5.71 0.447
      vul. Universytetska, 46 Slov’yansk 20. 04. 14:31 92.15 34.63
      prospekt Druzhby Novovolynsk 20. 04. 14:31 0.149
      Travneva Sofiivska Borshchahovka 20. 04. 14:31 6.85 4.29
      Knyahyni Olhy Shevchenkovo 20. 04. 14:31 7.07 4.65
      m. Khmelnytskyi, Kuprina 12 Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 0.393
      Yelyzavety Chavdar, 18 Kyiv 20. 04. 14:31 4.41 3.89 0.276
      Shakhtarska 59 Kropyvnytskyi 20. 04. 14:31 3.61 2.54
      Boyko Donske 20. 04. 14:31 9.33 5.74
      Promyslova, 14a Obukhiv 20. 04. 14:31 3.93 3.52 0.217
      Lyeskova, 6 Kyiv 20. 04. 14:31
      Tsentralnaya, 41 Slavyansk 20. 04. 14:31 8.31 4.98 0.428
      s. Tatsenky, vul. Lisna, 80 Obukhiv 20. 04. 14:31 8.03 4.99 0.547
      vul. Akademika Tarle, bud. 21 Kherson 20. 04. 14:31 23.65 13.66 0.596
      Chkalova Trebukhiv 20. 04. 14:31 7.06 4.15 0.433
      Avtozavodska 50 A Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 64.71 32.16 1.124
      KBP Boryspil 20. 04. 14:31 5.89 5.32
      vul. Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 18.9 18.5
      Zankovetskoi 8 Chayky 20. 04. 14:31 8.41 3.89 0.406
      vul.Futbolna Kryvoy Roh 20. 04. 14:31 25.92 23.22
      Lypneva s.Shevchenkove 20. 04. 14:31 9.38 9.38
      Henrikha Vyshnevskoho 27 Shevchenkove 20. 04. 14:31 8.67 5.24 0.25
      122-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 11.36 8.91
      Lokhvytska 30V Hadyach 20. 04. 14:31 29.27 18.39
      Kvituchi lane Kharkiv 20. 04. 14:31 40.8 35
      Borshchahivska 46/2 Kyiv 20. 04. 14:31 5.7 3.71 0.613
      Promyslova 1/154 Zhytomyr 20. 04. 14:31 11.24 10.06 1.158
      Solonytsevka, Kharkovskaya oblast, Derhachevskyi rayon Solonitsevka 20. 04. 14:31 9.2 6.37 0.551
      68 desantnykiv, 10 Mykolaiv 20. 04. 14:31 11.01 7.54 0.151
      Akademika Glevaha 20. 04. 14:31 8.44 6.3 0.358
      Tyraspolska, 60 Kyiv 20. 04. 14:31 5.05 2.97 0.243
      vul. Fabrychna Rivne 20. 04. 14:31 5.12 4.31 0.5
      Matrosova Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 166.15 81.19 0.233
      2provulok Mayakovskoho 17 Turbiv 20. 04. 14:31 6.21 5.61
      Patriotychna & Stalevariv Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 68.25 43.05
      Khersonska, ATB m. Nikopol 20. 04. 14:31 28.24 18.25
      vul. Myroshnychenko Cyeverodonetsk 20. 04. 14:31 5.55 4.27 0.326
      Mlynska 4 s. Bovshiv 20. 04. 14:31 5.19 2.01
      prospekt Druzhby, 29, Mar'inka, Donetska oblast, 85601 Mar`inka 20. 04. 14:31 10.93 4.38 0.37
      Rylskogo Lviv 20. 04. 14:31 15.06 14.06
      Pushcha-Vadytsya, 12-ta liniya Kyiv 20. 04. 14:31 6.21 5.61 0.264
      Pokrovska Chabanы 20. 04. 14:31 7.82 6.74
      Vyshnyakivska Kyiv 20. 04. 14:31 8.32 4.78 0.193
      vul.Tsentralna 16 smt.Dniprovske 20. 04. 14:31 40.61 17.64
      Matviivka Mykolaiv 20. 04. 14:31 14.32 11.56 0.269
      Praporna 3 Hryada 20. 04. 14:31 6.37 3.48 0.31
      Mateyuka Kyiv 20. 04. 14:31 12.31 12.25
      Ryazanska Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 3.5 3.04
      Ya. Mudroho, 67 Kam'yanka-Buzka 20. 04. 14:31 3.32 2.28
      Rayduzhna Mizhrichchya 20. 04. 14:31 13.5 11.7
      Topolyna m. Dnipro Ukrayna 20. 04. 14:31 115.12 73.52 0.29
      Hete Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 33.06 29.94
      Shevchenka, 2 Kam'yanka-Buzka 20. 04. 14:31 3.63 2.51
      Prospekt Slobozhanskyi 36a Dnipro 20. 04. 14:31 28.9 23.81 0.379
      Prylutska Brovary 20. 04. 14:31 15.2 12.7 0.191
      Nezalezhnosti Ukrainy Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 22.92 16.98
      Hurova Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 19.82 13.28 1.252
      60-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 19 18.8
      Mala Morska Mykolaiv 20. 04. 14:31 11.55 8.5
      112-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 7.6 5.23
      vul. Sylikatnykiv Nova Lyubomyrka vul. Sylikatnykiv 20. 04. 14:31 14.66 5.04 0.43
      Dostoevskoho 22b Kharkiv 20. 04. 14:31 15.47 12.72
      3-y proizd Chekhova Vinnytsya 20. 04. 14:31 8.94 8.38
      Volodimir Betz, 4 Kyiv 20. 04. 14:31 4.55 3.87 0.303
      53-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 6.89 3.26
      Tsentralna 51 Berdyansk 20. 04. 14:31 6.43 3.46
      pr. Haharyna 94 Kharkov 20. 04. 14:31 19.42 11.59
      Kharkivska Budы, Kharkovskaya oblast 20. 04. 14:31 18.26 13.37
      Travneva Sofiivska Borshchahivka 20. 04. 14:31 6.6 4.4 0.295
      Uralska vulytsya, 34a Mykolaiv 20. 04. 14:31
      vul. Zaliznychnykiv Nova Lyubomyrka vul. Zaliznychnykiv 20. 04. 14:31 5.03 3.41 0.679
      Moskalenka Brovary 20. 04. 14:31 5.5 4.88 0.333
      Peremohy 80 s. Vyhivka 20. 04. 14:31 5.01 4.61
      Volya Lviv 20. 04. 14:31 12.81 11.88
      Melitopolske shose 92 Berdyansk 20. 04. 14:31 11.33 4.17
      Mikrorayon №1 Lubny 20. 04. 14:31 13.13 8.33
      Mazepy Chernihiv 20. 04. 14:31 17.19 16.5
      Vladymyra Sosyurы 6 Kyev 20. 04. 14:31 12.44 12.44
      Zelena 53 Zaporizhzhia 20. 04. 14:31 60.81 48.25
      Velyka Diivska b. 32. p.13 Dnipro 20. 04. 14:31 42.89 30.4 0.441
      Tambovska Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 27.11 18.15
      Polyova Yurivka (Kyivska obl.) 20. 04. 14:31 9.69 6.41
      Tsentralna, 26 Krenychi 20. 04. 14:31 6.69 4.32 0.394
      Prospekt Myru, 61/3 (VPU 25) Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 6.94 4.73 0.333
      Vassilievska 37 Sloviansk 20. 04. 14:31 13.39 7.21 1.088
      vul. Vlasenko 18 Kharkiv 20. 04. 14:31 10.64 7.66
      - Lol 20. 04. 14:31 28.19 8.63 0.582
      Vynohradna Khodosivka 20. 04. 14:31 9.53 4.67
      DP Kolos Kyiv 20. 04. 14:31 6.38 4.52
      Hmyri Borysa Kyiv 20. 04. 14:31 17.37 16.37
      I.Zrini 100 Mukachevo 20. 04. 14:31 57.38 51.67 1.621
      vulytsya Pionerska, 95 Shpola 20. 04. 14:31 26.21 9.13
      s. Mohylivka Mohylivka 20. 04. 14:31 16.73 12.34 0.554
      Chornovola 155 Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 15.66 2.34 0.536
      Vul. Myru, 50 Andriivka 20. 04. 14:31 2.84 1.4 0.608
      Tsentralna 88 Volnovakha 20. 04. 14:31 5.17 2.63
      Svetlanovskaya Kharkov 20. 04. 14:31 22.22 14.47
      Ozernaya 1B Davыdov Lvov 20. 04. 14:31 14.5 14.2
      Khortytsia Island (Ukraine) Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 36.44 32.58 0.127
      Dokivska Kotsyubynske 20. 04. 14:31 6.51 3.69 0.303
      Pavla Hlazovoho 4 Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 25.37 19.73 0.612
      2-y Komsomolskyi pereulok PIDHORODNE 20. 04. 14:31 7.04 6.44 0.385
      vul. Sadova Nova Lyubomyrka vul. Sadova 20. 04. 14:31 3.72 1.77 0.252
      Avtozavodska Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 70.21 61.73
      Olimpiyska Brovary 20. 04. 14:31 13.2 11.6
      55-a Sadova Kyiv 20. 04. 14:31 5.49 3.34
      Topolna, 31 Lviv 20. 04. 14:31 3.74 1.67
      Knyazha-2 Nikopol 20. 04. 14:31 5.87 5.3 0.625
      Yuriya Illyenka, 63 Kyiv 20. 04. 14:31
      Levanevskoho, 30 Bila Tserkva 20. 04. 14:31 8.88 5.6
      Vylyamsa 2-v Kyev 20. 04. 14:31 6.5 4.44 0.128
      vul. Voiniv-Internatsionalistiv, 18 Enerhodar 20. 04. 14:31 7.66 6.98 0.511
      vul.Symonenka Ivano-Frankivsk 20. 04. 14:31 8 3.7
      vul.Urlivska Kyiv 20. 04. 14:31 4.78 4.05
      Mikrorayon №1 Lubny 20. 04. 14:31 25.66 17.65
      Martyna Shymanovskoho 4A Kryvyi_Rih 20. 04. 14:31 17.24 10.95 0.833
      Budivelnykiv, 19 Kam'yanets-Podilskyi 20. 04. 14:31 5.46 4.82 0.531
      Vernadskoho 85 Kyiv 20. 04. 14:31 8.45 4.06
      88000, m.Uzhhorod Zakarpatskoi obl., vul. Pidhirna 46 Uzhhorod 20. 04. 14:31 9.61 4.39 0.828
      Provulok Yablunevyi Kharkiv 20. 04. 14:31 16.99 7.96 0.209
      Dnipropetrovska oblast Shyrokovskyi rayon selo Svystunove Svystunove 20. 04. 14:31 20.34 18.12 0.156
      Tsentralnaya, 41 Slavyansk 20. 04. 14:31 8.3 6.5 0.651
      Konyakina, 5 Lutsk 20. 04. 14:31 5.03 3.61 0.478
      Tsentralnaya, 41 Slavyansk 20. 04. 14:31 4.46 3.9 534
      po. Bohoyavlenskyi, 314 Mykolaiv 20. 04. 14:31 11.82 8.08
      vul. Tsentralna Vyshenky 20. 04. 14:31 7.15 1.51 0.004
      Zavodskaya s. Ivaniv 20. 04. 14:31 6.37 5.58
      Vovchynets Vovchynets 20. 04. 14:31 6.44 2.89 0.446
      vul. Shevchenka 165a Boryspil 20. 04. 14:31 17.12 16.12
      Optymistychna 18 Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 12.37 12.25
      A.Nevskoho dom #2 Marhanets 20. 04. 14:31 2.19 1.97 0.329
      Dniprovska Buzova 20. 04. 14:31 7.1 6.5
      Nadochyy, Kharkovskaya oblast, Kharkovskyi rayon Kharkiv 20. 04. 14:31 8.57 5.74
      pr.Haharina 201 Kharkiv 20. 04. 14:31 13.16 11.59 0.506
      Vul.Kurchatova 90 (SKTs Ploskyriv) Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 13.15 5.74 0.632
      Naberezhna, 12 smt.Ocheretyne 20. 04. 14:31 6.67 3.58
      vul. Demiivska 16 Kyiv 20. 04. 14:31 6.56 5.72 0.216
      Haharina, 39v Rivne 20. 04. 14:31 9.07 6.95 1.812
      prospekt Lesi Ukrainky, b.78b Kremenchuk 20. 04. 14:31 19.09 14.69 0.389
      Tymoshenko Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 23.99 12.53 0.71
      Udytynska Pogreby 20. 04. 14:31 12.6 11.5
      Mazepy 6 Lviv 20. 04. 14:31 9 8.6
      vulytsya Konstantynovycha Vinnytsya 20. 04. 14:31 9.7 8.4
      vul.Belvederska 40 Ivano-Frankivsk 20. 04. 14:31 29.95 6.25
      vul. maloomelyanivska Lutsk 20. 04. 14:31 9.34 7.46 1.061
      Helsinskoi hrupy Brovary 20. 04. 14:31 21.2 19.4 0.179
      Nezalezhnosti 4 Tyachiv 20. 04. 14:31 5.89 5.2 0.365
      Drahomanova 23 Kyiv 20. 04. 14:31 9.94 9.94
      Donetska Lviv 20. 04. 14:31 7.61 5.66 0.417
      vul.M.Lomonosova, 18 m.Krasnohoroivka 20. 04. 14:31 0.84 0.53 0.622
      Veselkova, 13 Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 27.18 16.89 1.573
      Novovolynska 51 Novovolynsk 20. 04. 14:31 4.2 1.77 0.197
      Klenova Hatne 20. 04. 14:31 5.12 4.24 0.275
      Heroiv Oborony, 13 Kyiv 20. 04. 14:31 6.14 3.82 0.27
      Mizhozerna 1A Kyiv 20. 04. 14:31 5.06 4.4 0.442
      Ye.Konovalyatsya 4 Konotop 20. 04. 14:31 11.55 7.07 0.442
      Brodivska, 5b Ternopil 20. 04. 14:31 9.65 4.5 0.34
      Rozvadovskoho,8 Kam'yanets-Podilskyi 20. 04. 14:31 7.95 4.63 0.4
      Lvivska, 28 Lutsk 20. 04. 14:31 7.21 4.91 0.523
      vulytsya Staromiska, 2, Khmelnytskyi, Khmelnytska oblast, 29000 Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 7.59 4.21
      Kybalchycha 45 Kharkiv 20. 04. 14:31 32.53 15.17
      Kaluska 10 Burshtyn 20. 04. 14:31 4.42 3.6
      vul. Narvska Dnipro 20. 04. 14:31 29.74 23.2 0.433
      Karmelyuka 5 Svarychiv 20. 04. 14:31 9.75 8.67
      Danyla Shcherbakivskoho 42 Kyiv 20. 04. 14:31 11.09 5.59 0.162
      vul. Kyivska, 76 Obukhiv 20. 04. 14:31 13.51 5.53 0.66
      Marshala Rybalka Kharkiv 20. 04. 14:31 27.81 26.12
      Heneratornaya 7 Zaporzhe 20. 04. 14:31 52.31 42.88
      4, Mykoly Amosova Kyiv 20. 04. 14:31 5.96 4.25 0.111
      Tsvetaevoi Kyiv 20. 04. 14:31 13.81 13.75
      vul. Kashtanova, 23 Obukhiv 20. 04. 14:31 6.67 3.41 0.443
      vul.Pidhirka Zahvizdya 20. 04. 14:31 12.81 10
      vul. Khersonska 352 Nikopol 20. 04. 14:31 10.72 8.73 0.243
      Tsybulko 11 Mariupol 20. 04. 14:31 15.43 8.4 0.329
      Sobornosti, 18 Kakhovka 20. 04. 14:31 13.6 11.25 0.626
      vul.Cheska Kryvyi Rih 20. 04. 14:31 23.12 14.93
      Nahimova Mariupol 20. 04. 14:31 16.16 9.47
      40-richchya Peremohy, 57 A Zaporizhzhya 20. 04. 14:31 69.44 51.81
      Malokaterinivka Malokaterinivka, Zaporizka oblast 20. 04. 14:31 37.8 35.5
      Muzychna, 2 Chuhuiv 20. 04. 14:31 11.76 7.07
      Rokosovsʹkoho Pukhova vul. Rokosovskoho 20. 04. 14:31 5.52 3.79 0.18
      Pavlovska Hora Zhytomyr 20. 04. 14:31 12.43 8.5 0.344
      Tsentralnaya, 41 Slavyansk 20. 04. 14:31 0.507
      Volkova Kropyvnytskyi 20. 04. 14:31 4.67 3.17
      Mashynobudivnykiv Kramatorsk 20. 04. 14:31 5.91 3.32 0.444
      Fastiv, Pushkina str. Fastiv 20. 04. 14:31 9.92 4.87 0.282
      prov.Vatutina 23 Lisnyky 20. 04. 14:31
      Starosilska 26 Kyiv 20. 04. 14:31 6.29 5.6
      Kam'yanetska vulytsya, Khmelnytskyi, Khmelnytska oblast, 29000 Khmelnytskyi 20. 04. 14:31 0.629
      Maliya,2 Lubny 20. 04. 14:31
      Vovchynets Vovchynets 20. 04. 14:31 3.88 1.84 0.399
      Ivana Mazepy Osykove 20. 04. 14:32 10.4 9.5
      Universytetska 2/1 H Irpin 20. 04. 14:32 13.1 11.2
      Vul. Gorkogo Novi Petrivci 20. 04. 14:32 8.31 4.94
      Pivnichna, 102 Kam'yanets-Podilskyi 20. 04. 14:32 4.15 2.62 0.389
      Lozanovycha, 7 Slov'yansk 20. 04. 14:32 34.22 16.91 0.695
      vul. Promyslova Nova Lyubomyrka vul. Promyslova 20. 04. 14:32 2.92 2.65 0.157
      Bavarska Kharkiv 20. 04. 14:32 9.38 7.16
      vulytsya Panasa Myrnoho, 21/1, Khmelnytskyi, Khmelnytska, 29000 Khmelnytskyi 20. 04. 14:32 0.521
      Mashynna Zaporizhzhya 20. 04. 14:32 97 84.62
      Kryvorizhstali, 4 Kryvyi Rih 20. 04. 14:32 15.32 13.22
      Kn. Svyatoslava Konopnytsya 20. 04. 14:32 13.44 7.92
      vul. Nadii Kurchenko, 29 Lubny 20. 04. 14:32 29.27 28.53
      Kushnarova, 2a Pisochyn 20. 04. 14:32 13.53 12.19 0.355
      Zelena Kharkiv 20. 04. 14:32 8.01 5.79 0.399
      Hrushevskoho s. Neresnytsya 20. 04. 14:32 7.61 4.17 0.299

      Про нас

      Чисте повітря для України

      Цей проект очолюється неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами у промислових містах України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA). Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу cleanair@arnika.org

      Координатори:

      Партнери проекту:

      Донори: