Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

ТОП-10 ЗАБРУДНЮВАЧІВ

Міжнародний проєкт «Чисте повітря для України» готує справжній, НАРОДНИЙ рейтинг найбільших забруднювачів довкілля “Чорна труба”. Голосуйте!

Нещодавно Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило ТОП-10 забруднювачів повітря 2020 року, який готувало традиційно за офіційними звітами самих підприємств. Адже в Україні досі немає системи державного моніторингу викидів забруднюючих речовин. На це звернули увагу експерти та екологи. У вас теж є питання до об’єктивності цього рейтингу?

Ви щодня дихаєте брудним повітрям у своєму місті, на власні очі бачите дим з труб заводів – і краще знаєте про реальні викиди підприємств! Може, у вашому селищі чадять ті підприємства, які взагалі не мають дозволів?

Голосуй!

Протягом 3-х місяців, з 10 листопада до 10 лютого, ми збираємо голоси простих українців про те, хто є найбільшими забруднювачами повітря у їх населених пунктах.

У березні  оголосимо результати альтернативного офіційному, народного рейтингу «ТОП-10 забруднювачів повітря в Україні».

Що далі?

Найбрудніші підприємства отримають відзнаку ЧОРНА ТРУБА, а з нею – увагу Державної екологічної інспекції, екологічних громадських організацій та медіа.

Також на основі зібраних даних ми створимо “Мапу чорних труб України”.

Ваші бонуси: учасники голосування можуть виграти станцію моніторингу якості повітря Eco City або інші призи.

 

Оголошення результатів голосування, визначення лідерів антирейтингу та розіграш призів серед учасників відбудуться у березні 2022 року.

Організатор конкурсу: Проєкт “Чисте повітря для України”, який реалізується в Україні неурядовими організаціями Arnika з Чехії та EcoCity з України. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки в рамках Програми Transition та Національним фондом демократії (США).

Про нас

Чисте повітря для України

Цей проект очолюється неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами у промислових містах України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (USA). Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери проекту:

Донори:

Інформаційні партнери: