Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Встанови свою станцію

  Перевірте своє повітря станцією моніторингу «AirFreshMax»:

  «AirFreshMax» – станція моніторингу забруднення повітря нового покоління, в основу якої покладена концепція «громадянської науки», яка стає популярною у всьому світі. Там, де держава не виконує свої зобов’язання, громадяни активізуються і самостійно роблять все, що потрібно.

  Станція моніторингу якості повітря «AirFreshMax» – це пристрій, який дозволяє здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря навколишнього середовища, а саме показники температури, вологості та концентрації пилу PM2.5 і PM10 в режимі реального часу. Крім мікрочастинок пилу (РМ2,5 та РМ10), «AirFreshMax» виконує моніторинг концентрації оксиду вуглецю (СО), діоксиду азоту (NO2), аміаку (NH3), рівня приземного озону (O3) та летких органічних речовин (TVOC, VVOC). Також кожна станція може бути дообладнана сенсорами радіаційного фону або іншими сенсорами з 16 забруднюючих речовин, які моніторить EcoCity.

  Станція моніторингу «AirFreshMax» розроблена експертами українських громадських організацій та виготовляється безпосередньо в Україні в рамках соціального підприємництва. Станція моніторингу «AirFreshMax» є удосконаленою версією станції «Oxygen» та надає можливості кожному громадянину оцінювати вміст найпоширеніших небезпечних для здоров'я людини речовин у повітрі.

  Функціональні можливості пристрою дозволять не тільки отримувати оперативні дані про якість атмосферного повітря, а й накопичувати великі дані для оцінки і прогнозування індексів забруднення і ризиків для здоров'я населення, використовуючи для цього персональний кабінет на сайті Eco-city.org.ua.

  Цей та інші пристрої моніторингу якості повітря виготовляють та тестують експерти EcoCity у власній майстерні. Термін виготовлення – в середньому 2 місяці з моменту замовлення (виготовлення, тестування, калібрування). Після отримання, активувати та налаштувати пристрій можна, використавши мануал на сайті Eco-city.org.ua. Живлення станції відбувається від спеціального адаптера 12 вольтів який йде в комплекті з пристроєм. Довжина кабелю живлення – 7 метрів.

  На сьогодні можемо запропонувати Вам розглянути можливість придбати станцію моніторингу EcoCity. Для цього потрібно або заповнити форму для замовлення обладнання нижче, або перейти на сайт https://beegreen.com.ua

  В разі заповнення даної форми, повідомлення буде надіслано безпосередньо команді «EcoCity». Після цього з вами зв’яжуться телефоном, який ви вкажете у заявці, для підтвердження замовлення.

  *Заповнюючи та відсилаючи цю анкету ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних відповідно до законодавства України. Ми обіцяємо, що надані дані не будуть передані "третім особам" та не будуть використані з метою, яка не пов’язана з реалізацією Коаліції "Чисте повітря" та його партнерів.

  Про нас

  Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

  Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

  Координатори:

  Партнери програми:

  Донори:

  Інформаційні партнери: