Українська громадянська мережа. Різні промислові міста – однакові проблеми.
Все про повітря

Забруднювачі повітря та вплив на здоров’я

Контролювати повітря, яким ви дихаєте!

EcoCity Network: Мережа громадського моніторингу забруднення повітря

Якщо ви хочете дізнатись поточну інформацію про рівень забруднення повітря у вашому місті, швидше за все, вам доведеться подолати низку перешкод. В Україні не існує єдиної загальнодержавної системи моніторингу повітря з цілодобовим доступом онлайн. Дані різних регіональних та місцевих систем часто не є загальнодоступними. Таким чином, роль держави у наданні екологічної інформації – можливо, лише тимчасово – перейшла до громадянських ініціатив.

Система громадського моніторингу повітря EcoCity Network складається із станцій, які легко може встановити кожен, хто дбає про здоров‘я. Станції постійно вимірюють концентрації дрібнодисперсного пилу (ПМ) та інших небезпечних для здоров’я людей речовин, таких як діоксид азоту, окис вуглецю, аміак, приземний озон та органічні сполуки. Наша команда робить ці дані доступними для всіх людей через онлайн доступ на карті забруднень.

Ви хочете приєднатися до нас? Щоб стати частиною громадського моніторингового ефіру в Україні, ви можете встановити свою станцію моніторингу.

Дотримуйтесь наші 10 порад для здоров’я >>>

Про нас

Програма "Чисте повітря для України" реалізується з 2017 року неурядовою організацією Arnika (Чеська Республіка) у співпраці з місцевими громадськими ініціативами з різних регіонів України за фінансової підтримки Transition Promotion Program Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ви можете знайти більше інформації про нашу діяльність та можливості участі або поділитися з нами своїми думками, надіславши повідомлення на адресу info@cleanair.org.ua.

Координатори:

Партнери програми:

Донори:

Інформаційні партнери: